Agregaty dla przemysłu lotniczego

Produkcja agregatów do przemysłu lotniczego jest kluczowym elementem wpływającym na bezpieczeństwo i wydajność lotów. Aby udało się to osiągnąć, niezbędne jest zaangażowanie wykwalifikowanych specjalistów, które przyczyniło się do rozwoju technologii i zapewnienia najwyższą jakość produktów dla lotnictwa. Agregaty są integralną częścią różnych aspektów przemysłu lotniczego, od napędu samolotu do systemów bezpieczeństwa i wyposażenia.

Certyfikaty

Produkcja podzespołów do śmigłowca SW-3

Momentomierze

Paliwomierze

Czujniki reluktacyjne

Czujnik temperatury

Termopara

Telefon pokładowy

Produkty dla Przemysłu Lotniczego i Zbrojeniowego produkowane przez FIN Sp. z o.o.

Dział badawczo rozwojowy​

Produkcja agregatów dla przemysłu lotniczego jest kluczowym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo i efektywność lotów. Aby osiągnąć ten cel, niezbędne jest zaangażowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju technologii oraz zapewnienia najwyższej jakości produktów dla lotnictwa. Agregaty stanowią integralną część różnych obszarów przemysłu lotniczego, od napędu samolotu po systemy bezpieczeństwa i wyposażenie pokładowe.

Produkcja podzespołów

Agregaty produkowane przez FIN Sp. z o.o. cechują się najwyższą jakością wykonania, niezawodnością oraz zgodnością z najnowszymi standardami, gdyż wymagania dotyczące dostaw i produkcji dla przemysłu lotniczego i obronnego są niezwykle wysokie.

Skontaktuj się z nami