O Nas

FIN Sp. z o.o. od lat wspiera przemysł lotniczy oraz zbrojeniowy w dostarczaniu najwyższej jakości komponentów. Nasza firma łączy zaawansowaną technologię z doświadczeniem, aby sprostać potrzebom klientów.

Co nas wyróżnia:

O Nas

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości części lotniczych, które gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność. Dążymy do ciągłego doskonalenia swoich produktów i usług poprzez inwestowanie w nowoczesne technologie oraz rozwój kompetencji swoich pracowników. Ponadto, stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z Klientami, oferując indywidualne podejście i profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Od ponad 30 lat specjalizujemy się w dostawach dedykowanych części zamiennych dla przemysłu lotniczego i zbrojeniowego, jak również narzędzi skrawających, wyrobów hutniczych, łożysk, produktów z dziedziny chemii technicznej i produktów antykorozyjnych. Produkujemy maszyny wydające, które pozwalają na lepsze zarządzanie gospodarką magazynową narzędzi skrawających.

Wieloletnie doświadczenie w branży lotniczej i wojskowej pozwoliło nam na rozbudowanie wysoko wyspecjalizowanego zespołu w działach technicznych i konstrukcyjnych w naszej firmie.

Certyfikaty FIN

Posiadamy wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością, spełniający wymagania:

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy, od doradztwa technicznego po realizację zamówień.

Skontaktuj się z nami