Obróbka mechaniczna

Precyzyjne części mechaniczne dla lotnictwa i przemysłu zbrojeniowego oraz produkcja oprzyrządowania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Toczenie

Jesteśmy ekspertem w procesie toczenia. Wykorzystujemy zaawansowane tokarki i narzędzia skrawające, aby precyzyjnie obrabiać materiały, zgodnie z wymaganiami klientów.

Frezowanie

Specjalizujemy się w frezowaniu, wykorzystując zaawansowane maszyny i narzędzia, które umożliwiają precyzyjne usuwanie materiału z obrabianych powierzchni w celu osiągnięcia zdefiniowanych kształtów.

Wycinanie elektroerozyjne WEDM

Specjalizujemy się w precyzyjnym wycinaniu elektroerozyjnym, stosując zaawansowane technologie i kontrolowane parametry, które umożliwiają tworzenie skomplikowanych kształtów i detali przy użyciu wyładowań elektrycznych.

Szlifowanie

Wykorzystujemy zaawansowane procesy szlifowania, stosując różnorodne ziarna abrazywne oraz kontrolowane parametry, aby osiągnąć dokładne wymiary oraz pożądane właściwości teksturalne dla różnorodnych materiałów.

Dłutowanie

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie dłutowania, wykorzystujemy zaawansowane techniki i narzędzia do precyzyjnego usuwania materiału w celu tworzenia złożonych kształtów i struktur.

Cięcie

Specjalizujemy się w cięciu materiałów trudno obrabialnych: stopów niklu (Inconel) , tytanu, stali nierdzewnych oraz aluminium. Naszą ofertę kierujemy głównie dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, energetycznego oraz elektromaszynowego.

Masz pytania ?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub potrzebują wsparcia technicznego, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w wyborze optymalnych rozwiązań. Nasz zespół zapewni Państwu profesjonalne wsparcie oraz dostosowaną ofertę.

Obróbka mechaniczna w naszej ofercie

Firma Fin Sp. z o. o. za sprawą swojego rozbudowanego parku maszynowego może realizować szeroki zakres usług związany z obróbką metali, zarówno tych prototypowych jak i wysoko seryjnych. Posiada zaawansowany system kontroli jakości co wpływa na duże możliwości związane z technologią pomiarową. Dzięki w pełni zautomatyzowanej obróbce CNC do 9 jest w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia, zarówno te projektowe jak i produkcyjne dla zespołów mechaniczno-elektronicznych.

Za sprawą swoich szerokich możliwości związanych z obróbką metalu FIN Sp. z o.o.  rozwija się jako producent części dla przemysłu lotniczego i zbrojeniowego. Jest również kooperantem dla branży automotive.

Ciągłe optymalizowanie procesów produkcyjnych, personel zaangażowany w politykę rozwoju  i inwestycje w nowoczesny park maszynowy sprawiają, że firma umacnia swoją pozycję na rynku.

Obróbka metali i tworzyw konstrukcyjnych:

  • Inconel,
  • Stal stopowa,
  • Aluminium,
  • Tytan,
  • PE, POM C/H.

Produkcja według najwyższych standardów:

Produkcja opiera się na najwyższych standardach branżowych, czego dowodem są prestiżowe certyfikaty i zatwierdzenia. Certyfikat AS9100, świadczy o tym, że nasze procesy spełniają rygorystyczne wymagania przemysłu lotniczego i obronnego. Posiadamy również zatwierdzenie Part 21G, co oznacza, że działamy zgodnie z wytycznymi Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA). Koncesja MSWiA podkreśla zdolność do spełniania surowych norm i przepisów bezpieczeństwa, zapewniając wysoki poziom jakości oraz zaawansowaną kontrolę nad operacjami produkcyjnymi. Dzięki tym certyfikatom i zatwierdzeniom możemy zagwarantować klientom produkty o najwyższej jakości,  zgodne z najnowszymi standardami technicznymi.